אודות איגוד ה- MMA הישראלי

ISRMMAF הוא האיגוד הרשמי בישראל לאומנויות לחימה משולבות MMA

האיגוד הישראלי פועל תחת האיגוד העולמי IMMAF -הגוף הגלובלי לאומנויות לחימה משולבות, הספורט המתפתח ביותר בעולם עם למעלה מ- 500 מיליון עוקבים בכל העולם.

האיגוד מתמקד בבניית מסגרת ותשתית נכונה ומסודרת לספורטאים, ליווי מקצועי צעד אחר צעד עד הגעתם לזירות המקצועניות והמובילות בעולם.

ענף ה- MMA לא שונה משום ענף ספורט אחר, לפעמים אף קשה ותובעני יותר, ולכן חשובה בו התמיכה לספורטאי.

קידום ופיתוח האיגוד מתמקד בנוסף בהכרה של הענף בכל הרבדים: המקומי, הלאומי ועולמי על מנת להגדיל את ההזדמנויות והיתרונות עבור משתתפי הספורט יחד עם תמיכת המדינה באמצעות משרד הספורט בנבחרת ישראלית כחול לבן שתייצג אותנו בגאון ובכבוד.

נגן וידאו

ISRMMAF נותנת אפיקים נוספים להתפתחות אישית של הספורטאי גם לאחר סיום הפרק התחרותי קרי, תחום השיפוט, ההדרכה, והאימון. כמו לכל ארגון גם לנו חזון גדול והוא הכרה של ה- MMA כענף ספורט אשר ישתלב בעתיד במשחקי עולם ויתכן שאפילו יוכר כספורט אולימפי.

יחד איתכם נעשה ונצליח.

דרך האיגוד תוכלו להיות חלק מחזון גדול, מחלום שהפך למציאות.
תוכלו לקחת חלק ולהיות חברים בנבחרת ישראל. חברות זו תאפשר לכם להתחרות במסגרות הבינלאומיות של IMMAF לילדים מגיל 12 , נוער ובוגרים, תוך כדי ייצוג המדינה.

דרך החברות באיגוד ישנה גישה למאגר גדול ומגוון של ידע, קורסים , סמינרים הדרכה, שיפוט וציוד בתחום אומנויות הלחימה . ועוד נושאים רבים ומרתקים מעולם הספורט.

אנו מזמינים את כל מועדוני אומנויות הלחימה לבוא ולהיות חלק בעשייה בתרומה ובפיתוח ענף ה -MMA בארץ.